hpblue

hpblue
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: love Dexter

more Recent Ratings

90 76% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 04 Sep 2017
100 95% Schindler's List (1993) - Rated 04 Sep 2017
100 95% The Dark Knight (2008) - Rated 04 Sep 2017
100 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 04 Sep 2017
80 59% 11.22.63 (2016) - Rated 04 Sep 2017
85 70% 24 (2001) - Rated 04 Sep 2017
93 79% Band of Brothers (2001) - Rated 04 Sep 2017
68 32% Banshee (2013) - Rated 04 Sep 2017
50 20% Battlestar Galactica: Blood & Chrome (2012) - Rated 04 Sep 2017
73 43% Battlestar Galactica: The Plan (2009) - Rated 04 Sep 2017