hrasti

hrasti
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 92% The Big Lebowski (1998) - Rated 12 Sep 2015
80 42% Sleepers (1996) - Rated 11 Sep 2015
79 35% Zoolander (2001) - Rated 11 Sep 2015
88 76% American History X (1998) - Rated 11 Sep 2015
75 22% Jaws (1975) - Rated 11 Sep 2015
90 92% Reservoir Dogs (1992) - Rated 11 Sep 2015
79 35% No Country for Old Men (2007) - Rated 11 Sep 2015
93 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 11 Sep 2015
82 48% The Truman Show (1998) - Rated 11 Sep 2015
89 83% Léon: The Professional (1994) - Rated 11 Sep 2015