hsanturkoglu

Bio: #graphic design #illustration #art #photography #movies #comics #geek
Recent Ratings
Check out hsanturkoglu's...
80 49% | All That Jazz (1979) - Apr 20, 2021 |
62 7% | Les Rendez-vous d'Anna (1978) - Apr 20, 2021 |
65 8% | Primer (2004) - Apr 20, 2021 |
88 80% | Ulysses' Gaze (1995) - Mar 07, 2021 |
88 80% | Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003) - Feb 28, 2021 |
88 80% | Yi Yi (2000) - Feb 20, 2021 |
72 21% | Misery (1990) - Feb 08, 2021 |
70 15% | Moon (2009) - Jan 31, 2021 |
70 15% | Promising Young Woman (2020) - Jan 21, 2021 |
74 23% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Jan 21, 2021 |