hschock

hschock
Movie Buff - 278 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 49% The Revenant (2015) - Rated 26 Feb 2016
93 86% The Big Short (2015) - Rated 26 Feb 2016
90 67% Room (2015) - Rated 26 Feb 2016
83 32% 9 to 5 (1980) - Rated 26 Feb 2016
93 86% Air America (1990) - Rated 26 Feb 2016
91 75% Chaplin (1992) - Rated 26 Feb 2016
90 67% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 26 Feb 2016
91 75% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 26 Feb 2016
86 45% Charlie Bartlett (2007) - Rated 26 Feb 2016
91 75% Tropic Thunder (2008) - Rated 26 Feb 2016