hsegal

hsegal
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2016
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Selena (1997) - Rated 12 Oct 2016
100 All the President's Men (1976) - Rated 12 Oct 2016
100 What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 12 Oct 2016
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 12 Oct 2016
100 Boyhood (2014) - Rated 12 Oct 2016
50 The One I Love (2014) - Rated 12 Oct 2016
100 Her (2013) - Rated 12 Oct 2016
90 Ex Machina (2015) - Rated 12 Oct 2016
100 Gravity (2013) - Rated 12 Oct 2016
100 The Martian (2015) - Rated 12 Oct 2016