hsling04

hsling04
Movie Buff - 419 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 14% The Tuxedo (2002) - Rated 29 Oct 2017
65 22% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 29 Oct 2017
100 97% The Dark Knight (2008) - Rated 29 Oct 2017
75 32% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 29 Oct 2017
100 97% Fight Club (1999) - Rated 29 Oct 2017
70 25% District 9 (2009) - Rated 29 Oct 2017
95 89% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 29 Oct 2017
40 14% Magic Mike (2012) - Rated 29 Oct 2017
75 32% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 29 Oct 2017
85 57% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 29 Oct 2017