hudavendigar

hudavendigar
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2014
Location: ?STANBUL, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: In high way to hell

more Recent Ratings

90 45% Inception (2010) - Rated 13 Aug 2014
90 45% The Best Offer (2013) - Rated 13 Aug 2014
70 5% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 13 Aug 2014
89 33% Amélie (2001) - Rated 10 Aug 2014
80 18% Zügürt Aga (1985) - Rated 02 Aug 2014
100 81% Up (2009) - Rated 02 Aug 2014
80 18% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 02 Aug 2014
100 81% Se7en (1995) - Rated 02 Aug 2014
92 57% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 02 Aug 2014
100 81% Schindler's List (1993) - Rated 02 Aug 2014