hugocrema

hugocrema
Movie Buff - 304 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2012
Location: Brasília, DF, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: por fora

more Recent Ratings

83 73% Infernal Affairs (2002) - Rated 17 Nov 2012
86 86% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 17 Nov 2012
79 44% The Cat in the Hat (2003) - Rated 17 Nov 2012
77 33% The Yards (2000) - Rated 17 Oct 2012
83 73% Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Rated 17 Oct 2012
79 44% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 17 Oct 2012
84 79% Disgrace (2008) - Rated 15 Oct 2012
68 7% Human Nature (2001) - Rated 09 Oct 2012
73 22% The Science of Sleep (2006) - Rated 09 Oct 2012
70 12% Be Kind Rewind (2008) - Rated 09 Oct 2012