hugok

hugok
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2014
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 76% The Theory of Everything (2014) - Rated 01 Mar 2015
75 60% American Sniper (2014) - Rated 22 Feb 2015
65 25% Phoenix (2014) - Rated 10 Feb 2015
75 60% La Famille Bélier (2014) - Rated 10 Feb 2015
85 87% The Imitation Game (2014) - Rated 31 Jan 2015
70 40% The Good Lie (2014) - Rated 26 Jan 2015
75 60% Foxcatcher (2014) - Rated 26 Jan 2015
70 40% Get on Up (2014) - Rated 04 Jan 2015
85 87% Whiplash (2014) - Rated 04 Jan 2015
85 87% Incompresa (2014) - Rated 08 Dec 2014