hulgr
Recent Ratings
Check out hulgr's...
99 94% | 1984 (1984) - Rated 19 Oct 2014 |
80 21% | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Rated 19 Oct 2014 |
55 2% | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 18 Oct 2014 |
90 61% | The Meaning of Life (1983) - Rated 18 Oct 2014 |
93 78% | Ocean's Eleven (2001) - Rated 18 Oct 2014 |
90 61% | Donnie Brasco (1997) - Rated 18 Oct 2014 |
95 83% | Marathon Man (1976) - Rated 18 Oct 2014 |
87 44% | Dune (2000) - Rated 18 Oct 2014 |
97 89% | The Bourne Identity (2002) - Rated 18 Oct 2014 |
88 46% | The Silence of the Lambs (1991) - Rated 18 Oct 2014 |