hulk69

hulk69
Movie Buff - 494 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2016
Location: Newport, UK
Age: 42
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 4% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 01 Aug 2016
50 25% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 01 Aug 2016
80 65% The World Is Not Enough (1999) - Rated 01 Aug 2016
100 94% The Island (2005) - Rated 01 Aug 2016
65 46% L.A. Confidential (1997) - Rated 01 Aug 2016
50 25% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 01 Aug 2016
30 12% In Bruges (2008) - Rated 01 Aug 2016
80 65% Ali (2001) - Rated 01 Aug 2016
80 65% Princess Mononoke (1997) - Rated 01 Aug 2016
50 25% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 01 Aug 2016