Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hulot

Celluloid Junkie - 2584 Film Ratings

Member Since: Sep 30, 2018

more Recent Ratings
20 18% All These Women (1964) - Apr 03, 2021
70 70% The Devil's Eye (1960) - Apr 03, 2021
40 38% Alice (1990) - Apr 03, 2021
10 8% Downhill (1927) - Apr 03, 2021
70 70% Drive a Crooked Road (1954) - Apr 03, 2021
50 49% Girl Crazy (1943) - Apr 03, 2021
70 70% Watermelon Man (1970) - Apr 03, 2021
50 49% Western Union (1941) - Apr 03, 2021
20 18% My Dream Is Yours (1949) - Apr 03, 2021
30 28% Raya and the Last Dragon (2021) - Apr 02, 2021