hulyay

hulyay
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2019
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% Grown Ups (2010) - Rated 12 Nov 2019
78 52% The Imitation Game (2014) - Rated 12 Nov 2019
88 76% Let the Right One In (2008) - Rated 12 Nov 2019
55 21% Phantom Thread (2017) - Rated 12 Nov 2019
62 27% Big Eyes (2014) - Rated 12 Nov 2019
68 32% Amores Perros (2000) - Rated 12 Nov 2019
72 37% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 12 Nov 2019
65 28% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 12 Nov 2019
55 21% Avatar (2009) - Rated 12 Nov 2019
92 82% Parasite (2019) - Rated 08 Nov 2019