husarms

husarms
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2012
Location: Richmond, USA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 67% Beetlejuice (1988) - Rated 29 Aug 2012
80 57% Scarface (1983) - Rated 29 Aug 2012
79 48% Hot Fuzz (2007) - Rated 29 Aug 2012
95 96% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 29 Aug 2012
80 57% Explorers (1985) - Rated 29 Aug 2012
75 22% Cloverfield (2008) - Rated 29 Aug 2012
77 36% The Book of Eli (2010) - Rated 29 Aug 2012
80 57% Stop Making Sense (1984) - Rated 29 Aug 2012
77 36% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 29 Aug 2012
75 22% V for Vendetta (2006) - Rated 29 Aug 2012