hwong557

hwong557
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% The Social Network (2010) - Rated 22 Feb 2013
100 98% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 22 Feb 2013
70 44% Defending Your Life (1991) - Rated 22 Feb 2013
80 57% Starter for Ten (2006) - Rated 22 Feb 2013
6% 300 (2007) - Rated 08 Feb 2013
80 57% Black Swan (2010) - Rated 08 Feb 2013
85 71% The Dark Knight (2008) - Rated 08 Feb 2013
85 71% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 08 Feb 2013
50 27% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 08 Feb 2013
40 20% Up in the Air (2009) - Rated 08 Feb 2013