hybrid427

hybrid427
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% The Beast (1988) - Rated 04 Jan 2019
90 61% Zero Effect (1998) - Rated 04 Jan 2019
75 18% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 04 Jan 2019
95 78% Whiplash (2014) - Rated 04 Jan 2019
80 32% War Dogs (2016) - Rated 04 Jan 2019
95 78% Vanilla Sky (2001) - Rated 04 Jan 2019
80 32% Valkyrie (2008) - Rated 04 Jan 2019
85 43% Upgrade (2018) - Rated 04 Jan 2019
85 43% Troy (2004) - Rated 04 Jan 2019
75 18% Total Recall (2012) - Rated 04 Jan 2019