hyunwoongji

hyunwoongji
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2013
Location: South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Rush Hour (1998) - Rated 24 Nov 2013
90 75% Changeling (2008) - Rated 24 Nov 2013
70 33% Burn Notice: The Fall of Sam Axe (2011) - Rated 24 Nov 2013
6% Lady Vengeance (2005) - Rated 24 Nov 2013
70 33% Saving Private Ryan (1998) - Rated 24 Nov 2013
90 75% Being John Malkovich (1999) - Rated 24 Nov 2013
95 87% Memento (2001) - Rated 24 Nov 2013
100 95% Inception (2010) - Rated 24 Nov 2013
40 20% The Wolverine (2013) - Rated 24 Nov 2013
80 48% The Terminator (1984) - Rated 24 Nov 2013