Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
i3BWXo

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jun 11, 2019

more Recent Ratings
70 29% Black Hawk Down (2001) - Jun 11, 2019
12% The Simpsons Movie (2007) - Jun 11, 2019
100 91% Deadpool 2 (2018) - Jun 11, 2019
100 91% Deadpool (2016) - Jun 11, 2019
12% Saw II (2005) - Jun 11, 2019
12% Saw (2003) - Jun 11, 2019
75 45% Hancock (2008) - Jun 11, 2019
78 66% Now You See Me (2013) - Jun 11, 2019
78 66% Super Troopers (2002) - Jun 11, 2019
90 79% Iron Man 2 (2010) - Jun 11, 2019