Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
i5SzLe

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Aug 26, 2019

more Recent Ratings
100 95% The Way, Way Back (2013) - Aug 26, 2019
75 44% Speed Racer (2008) - Aug 26, 2019
88 79% Maleficent (2014) - Aug 26, 2019
88 79% Breaking the Waves (1996) - Aug 26, 2019
63 17% Sex and the City (2008) - Aug 26, 2019
63 17% Splash (1984) - Aug 26, 2019
38 5% Primer (2004) - Aug 26, 2019
75 44% Full Metal Jacket (1987) - Aug 26, 2019
88 79% Pride & Prejudice (2005) - Aug 26, 2019
50 10% Fantastic Mr. Fox (2009) - Aug 26, 2019