Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
i6UUgw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 19, 2018

more Recent Ratings
85 80% Goodfellas (1990) - Jul 19, 2018
90 95% No Country for Old Men (2007) - Jul 19, 2018
40 15% Rocky III (1982) - Jul 19, 2018
85 80% Rashomon (1950) - Jul 19, 2018
60 35% 101 Dalmatians (1961) - Jul 19, 2018
73 65% Event Horizon (1997) - Jul 19, 2018
69 55% Run Lola Run (1998) - Jul 19, 2018
10 5% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jul 19, 2018
60 35% Moulin Rouge! (2001) - Jul 19, 2018
60 35% Aladdin (1992) - Jul 19, 2018