Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
iAFoNF

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Aug 16, 2018

more Recent Ratings
73 39% Alien (1979) - Aug 16, 2018
72 34% Minority Report (2002) - Aug 16, 2018
80 63% Shutter Island (2010) - Aug 16, 2018
75 50% You've Got Mail (1998) - Aug 16, 2018
90 97% Dr. No (1962) - Aug 16, 2018
60 7% Jaws (1975) - Aug 16, 2018
50 2% The Omen (1976) - Aug 16, 2018
70 23% Rat Race (2001) - Aug 16, 2018
65 13% Road Trip (2000) - Aug 16, 2018
70 23% Toy Story (1995) - Aug 16, 2018