Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
iLGTBt

Flick Fan - 92 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
75 77% Groundhog Day (1993) - Jan 18, 2020
70 51% Garfield (2004) - Jan 18, 2020
65 27% Space Jam (1996) - Jan 18, 2020
75 77% The Lion King (1994) - Jan 18, 2020
75 77% The Bourne Identity (2002) - Jan 18, 2020
75 77% Pirate Radio (2009) - Jan 18, 2020
75 77% Star Trek (2009) - Jan 18, 2020
70 51% Men in Black III (2012) - Jan 18, 2020
75 77% Yes Man (2008) - Jan 18, 2020
65 27% Hulk (2003) - Jan 18, 2020