iacikgoz

iacikgoz
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 32% Surrogates (2009) - Rated 21 Feb 2014
90 32% The Italian Job (2003) - Rated 21 Feb 2014
90 32% The Shining (1980) - Rated 21 Feb 2014
95 58% Ocean's Twelve (2004) - Rated 21 Feb 2014
95 58% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 21 Feb 2014
95 58% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 21 Feb 2014
97 74% Ocean's Eleven (2001) - Rated 21 Feb 2014
100 88% Black Swan (2010) - Rated 21 Feb 2014
97 74% Inception (2010) - Rated 21 Feb 2014
100 88% A Study in Pink (2010) - Rated 21 Feb 2014