iakimi

iakimi
Movie Buff - 264 Film Ratings
Member Since: 05 May 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 60% Airplane! (1980) - Rated 11 Dec 2017
70 55% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 11 Dec 2017
71 60% 1922 (2017) - Rated 11 Dec 2017
74 79% Love Actually (2003) - Rated 15 Feb 2017
72 67% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 15 Feb 2017
71 60% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 15 Feb 2017
61 26% Beverly Hills Cop II (1987) - Rated 15 Feb 2017
70 55% Role Models (2008) - Rated 15 Feb 2017
73 73% The Blair Witch Project (1999) - Rated 15 Feb 2017
53 9% Red 2 (2013) - Rated 15 Feb 2017