iamdwayne

iamdwayne
Member Since: 15 Feb 2012
Location: kelowna , bc, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 99% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 15 Feb 2012
85 72% True Grit (2010) - Rated 15 Feb 2012
80 50% RoboCop (1987) - Rated 15 Feb 2012
75 34% Ghost Rider (2007) - Rated 15 Feb 2012
88 81% Inception (2010) - Rated 15 Feb 2012
78 44% Meet the Parents (2000) - Rated 15 Feb 2012
75 34% The Fast and the Furious (2001) - Rated 15 Feb 2012
65 7% Batman & Robin (1997) - Rated 15 Feb 2012
88 81% Apocalypto (2006) - Rated 15 Feb 2012
80 50% Men in Black (1997) - Rated 15 Feb 2012