iamkraze

iamkraze
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 27 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 7% Twins (1988) - Rated 27 May 2016
88 85% The Green Mile (1999) - Rated 27 May 2016
68 42% Wedding Crashers (2005) - Rated 27 May 2016
72 55% The Crow (1994) - Rated 27 May 2016
80 74% For the Birds (2000) - Rated 27 May 2016
75 61% White Men Can't Jump (1992) - Rated 27 May 2016
58 24% Underworld: Evolution (2006) - Rated 27 May 2016
40 13% Cars 2 (2011) - Rated 27 May 2016
55 22% Thor: The Dark World (2013) - Rated 27 May 2016
60 30% Meet the Parents (2000) - Rated 27 May 2016