Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
iancho

Flick Fan - 40 Film Ratings

Member Since: Jul 15, 2018

Location: Bulgaria

more Recent Ratings
90 18% Die Hard (1988) - Jul 29, 2018
100 75% Dead Man Walking (1995) - Jul 29, 2018
100 75% The Piano (1993) - Jul 29, 2018
95 35% Get Shorty (1995) - Jul 29, 2018
75 13% Swordfish (2001) - Jul 29, 2018
95 35% Reservoir Dogs (1992) - Jul 29, 2018
95 35% Natural Born Killers (1994) - Jul 29, 2018
95 35% Desperado (1995) - Jul 29, 2018
90 18% Four Rooms (1995) - Jul 29, 2018
100 75% The Shawshank Redemption (1994) - Jul 29, 2018