iaryan__

iaryan
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2019
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% Forrest Gump (1994) - Rated 15 Oct 2022
100 89% Schindler's List (1993) - Rated 15 Oct 2022
100 89% 12 Angry Men (1957) - Rated 15 Oct 2022
50 30% Dune (2021) - Rated 15 Oct 2022
80 58% 13 Reasons Why (2017) - Rated 15 Oct 2022
10 6% Morbius (2022) - Rated 15 Oct 2022
10 6% The Matrix Resurrections (2021) - Rated 15 Oct 2022
60 41% King Arthur: Legend of the Sword (2017) - Rated 15 Oct 2022
80 58% Django (1966) - Rated 15 Oct 2022
90 73% Black Swan (2010) - Rated 15 Oct 2022