We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

ibrakt

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Jan 11, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings

71 52% Tenet (2020) - Jan 01, 2021
74 70% Dead Poets Society (1989) - Nov 26, 2020
69 36% BlacKkKlansman (2018) - Oct 23, 2020
73 61% The Hunt (2012) - Oct 16, 2020
74 70% Prisoners (2013) - Oct 14, 2020
78 84% The Lighthouse (2019) - Oct 09, 2020
63 18% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Sep 25, 2020
70 45% Green Book (2018) - Sep 24, 2020
60 6% Darkest Hour (2017) - Sep 24, 2020
69 36% The Favourite (2018) - Sep 21, 2020