We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

ibshl

ibshl

Flick Fan - 34 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2020

Location: Singapore

more Recent Ratings

80 47% Dear Ex (2018) - Dec 15, 2021
85 64% The French Dispatch (2021) - Dec 15, 2021
95 88% Mulholland Drive (2001) - Dec 15, 2021
80 47% Adaptation. (2002) - Feb 13, 2021
67 25% Solaris (2002) - Feb 04, 2021
65 20% The Shape of Water (2017) - Feb 04, 2021
95 88% A Ghost Story (2017) - Feb 03, 2021
70 27% The Social Network (2010) - Jan 17, 2021
80 47% Hereditary (2018) - Jan 10, 2021
80 47% Lady Bird (2017) - Jan 02, 2021