icanboogie

icanboogie
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 37% Suspiria (1977) - Rated 27 Nov 2014
70 16% Rosemary's Baby (1968) - Rated 27 Nov 2014
70 16% Saturday Night Fever (1977) - Rated 27 Nov 2014
79 45% The Big Blue (1988) - Rated 27 Nov 2014
70 16% Blue Velvet (1986) - Rated 27 Nov 2014
90 79% What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Rated 27 Nov 2014
90 79% Psycho (1960) - Rated 27 Nov 2014
80 58% Hair (1979) - Rated 27 Nov 2014
70 16% The Alphabet (1968) - Rated 27 Nov 2014
80 58% L'Etoile de mer (1928) - Rated 27 Nov 2014