icexda

icexda
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2018
Location: Algeria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 63% Saving Private Ryan (1998) - Rated 03 Mar 2018
75 63% Step Up (2006) - Rated 03 Mar 2018
70 37% Non-Stop (2014) - Rated 03 Mar 2018
70 37% Speed (1994) - Rated 03 Mar 2018
75 63% The Matrix (1999) - Rated 03 Mar 2018
85 93% John Wick (2014) - Rated 03 Mar 2018
85 93% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 03 Mar 2018
80 84% Men of Honor (2000) - Rated 03 Mar 2018
75 63% Hancock (2008) - Rated 03 Mar 2018
75 63% A Million Ways to Die in the West (2014) - Rated 03 Mar 2018