Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
id2012

Movie Buff - 170 Film Ratings

Member Since: May 13, 2020

Location: France

more Recent Ratings
74 70% Mildred Pierce (1945) - Mar 05, 2021
79 86% Gone with the Wind (1939) - Feb 12, 2021
74 70% Blonde Venus (1932) - Feb 08, 2021
71 62% Arsenic and Old Lace (1944) - Feb 08, 2021
70 55% Only Angels Have Wings (1939) - Feb 08, 2021
71 62% The Red Shoes (1948) - Feb 07, 2021
79 86% Gilda (1946) - Feb 07, 2021
76 77% The Spiral Staircase (1946) - Feb 07, 2021
71 62% Byzantium (2012) - Feb 06, 2021
75 73% Gone to Earth (1950) - Feb 06, 2021