idh69

idh69
Movie Buff - 421 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 19% Scary Movie (2000) - Rated 29 Mar 2014
50 17% Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 29 Mar 2014
40 9% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 29 Mar 2014
65 35% Shakespeare in Love (1998) - Rated 29 Mar 2014
60 30% Crocodile Dundee II (1988) - Rated 29 Mar 2014
67 45% Payback (1999) - Rated 29 Mar 2014
80 85% Enemy of the State (1998) - Rated 29 Mar 2014
80 85% Life of Brian (1979) - Rated 29 Mar 2014
78 79% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 29 Mar 2014
40 9% Billy Madison (1995) - Rated 29 Mar 2014