idilkarsit

idilkarsit
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Most of us need the eggs.

more Recent Ratings

80 52% Intouchables (2011) - Rated 26 Sep 2015
85 67% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 26 Sep 2015
85 67% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 26 Sep 2015
85 67% Trespassing Bergman (2013) - Rated 26 Sep 2015
75 37% Troy (2004) - Rated 26 Sep 2015
85 67% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 26 Sep 2015
79 47% Her Sey Çok Güzel Olacak (1998) - Rated 26 Sep 2015
75 37% Nightcrawler (2014) - Rated 26 Sep 2015
10 5% Twilight (2008) - Rated 26 Sep 2015
40 17% Kaybedenler Kulübü (2011) - Rated 26 Sep 2015