idisapoint

idisapoint
Movie Buff - 281 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% The Little Mermaid (1989) - Rated 10 Dec 2015
92 91% The Dark Crystal (1982) - Rated 10 Dec 2015
97 99% The Princess Bride (1987) - Rated 10 Dec 2015
74 8% Antz (1998) - Rated 10 Dec 2015
89 66% The Mighty Ducks (1992) - Rated 10 Dec 2015
69 4% Brokeback Mountain (2005) - Rated 10 Dec 2015
89 66% Wild Wild West (1999) - Rated 10 Dec 2015
86 52% Beauty and the Beast (1991) - Rated 10 Dec 2015
90 79% Three Amigos! (1986) - Rated 10 Dec 2015
90 79% Bedazzled (2000) - Rated 10 Dec 2015