idolos

idolos
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 69% The Truman Show (1998) - Rated 26 Jan 2017
89 79% Sherlock (2010) - Rated 26 Jan 2017
88 69% Despicable Me (2010) - Rated 26 Jan 2017
90 89% The Game (1997) - Rated 26 Jan 2017
90 89% City of God (2002) - Rated 26 Jan 2017
88 69% The Shining (1980) - Rated 26 Jan 2017
87 59% Coherence (2013) - Rated 26 Jan 2017
83 28% Meet the Fockers (2004) - Rated 26 Jan 2017
86 51% Ratatouille (2007) - Rated 26 Jan 2017
83 28% Patch Adams (1998) - Rated 26 Jan 2017