ifka

ifka
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2022
Location: Zagreb, Hrvatska, Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 65% The Unforgivable (2021) - Rated 22 Feb 2022
85 45% Killing Eve (2018) - Rated 22 Feb 2022
85 45% The Tinder Swindler (2022) - Rated 22 Feb 2022
80 25% The Glass House (2001) - Rated 22 Feb 2022
85 45% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 22 Feb 2022
50 15% The White Lotus (2021) - Rated 22 Feb 2022
98 80% The Snowman (2017) - Rated 22 Feb 2022
98 80% Mr. Peabody & Sherman (2014) - Rated 22 Feb 2022
20 5% The Meg (2018) - Rated 22 Feb 2022
100 95% Moana (2016) - Rated 22 Feb 2022