igbboy

igbboy
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Nightcrawler (2014) - Rated 27 Mar 2016
90 69% The Imitation Game (2014) - Rated 27 Mar 2016
90 69% Rush Hour (1998) - Rated 27 Mar 2016
85 47% Four Lions (2010) - Rated 27 Mar 2016
85 47% Enough Said (2013) - Rated 27 Mar 2016
60 4% Shrink (2009) - Rated 27 Mar 2016
85 47% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Rated 27 Mar 2016
90 69% Warrior (2011) - Rated 27 Mar 2016
100 92% Utopia (2013) - Rated 27 Mar 2016
90 69% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 27 Mar 2016