igiamourgent

igiamourgent
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 79% Husbands and Wives (1992) - Rated 29 Feb 2016
72 27% Monsters, Inc. (2001) - Rated 29 Feb 2016
77 45% Night of the Living Dead (1990) - Rated 29 Feb 2016
75 37% Burn After Reading (2008) - Rated 29 Feb 2016
95 97% Annie Hall (1977) - Rated 29 Feb 2016
95 97% The Princess Bride (1987) - Rated 29 Feb 2016
84 73% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 29 Feb 2016
88 86% Rumble Fish (1983) - Rated 29 Feb 2016
76 43% Mighty Aphrodite (1995) - Rated 29 Feb 2016
72 27% The Mist (2007) - Rated 29 Feb 2016