ignatzkat

ignatzkat
Movie Buff - 302 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 23% The King's Speech (2010) - Rated 22 Oct 2012
70 46% Reservoir Dogs (1992) - Rated 22 Oct 2012
70 46% The Terminator (1984) - Rated 22 Oct 2012
70 46% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 22 Oct 2012
70 46% Burn After Reading (2008) - Rated 22 Oct 2012
70 46% The Great Dictator (1940) - Rated 22 Oct 2012
70 46% Ninotchka (1939) - Rated 22 Oct 2012
60 13% Hook (1991) - Rated 22 Oct 2012
70 46% Seconds (1966) - Rated 22 Oct 2012
75 75% Sideways (2004) - Rated 22 Oct 2012