igorbgt

igorbgt
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 97% The Matrix (1999) - Rated 15 Nov 2017
80 83% Toy Story 3 (2010) - Rated 15 Nov 2017
71 55% Paprika (2006) - Rated 15 Nov 2017
70 49% Predator (1987) - Rated 03 Nov 2017
66 35% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 03 Nov 2017
81 86% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 03 Nov 2017
62 27% Gravity (2013) - Rated 03 Nov 2017
75 70% Cube (1997) - Rated 03 Nov 2017
71 55% Hedwig and the Angry Inch (2001) - Rated 03 Nov 2017
68 41% Dracula (1992) - Rated 03 Nov 2017