igorgfn

igorgfn
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 20% The Uninvited (2009) - Rated 29 Jul 2013
30 8% Chernobyl Diaries (2012) - Rated 29 Jul 2013
40 14% Legion (2010) - Rated 29 Jul 2013
80 73% Hunger (2008) - Rated 29 Jul 2013
76 67% The Hunger Games (2012) - Rated 29 Jul 2013
81 79% (500) Days of Summer (2009) - Rated 29 Jul 2013
10 2% The Zodiac Killer (2005) - Rated 29 Jul 2013
85 85% Chicago (2002) - Rated 29 Jul 2013
99 97% Black Swan (2010) - Rated 29 Jul 2013
98 91% Closer (2004) - Rated 29 Jul 2013