Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ihKXOr

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: May 16, 2018

more Recent Ratings
80 35% 2001: A Space Odyssey (1968) - May 16, 2018
70 26% Inception (2010) - May 16, 2018
30 2% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - May 16, 2018
90 67% Se7en (1995) - May 16, 2018
90 67% The Abyss (1989) - May 16, 2018
80 35% Batman (1989) - May 16, 2018
90 67% Being John Malkovich (1999) - May 16, 2018
60 14% Event Horizon (1997) - May 16, 2018
90 67% The Rock (1996) - May 16, 2018
90 67% The Matrix Reloaded (2003) - May 16, 2018