ihmenev

ihmenev
Movie Buff - 143 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2023
Location: İstanbul, İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 49% Kaç para kaç (1999) - Rated 12 Jan 2024
90 49% 99 francs (2007) - Rated 02 Jan 2024
89 32% Frances Ha (2013) - Rated 02 Jan 2024
91 68% Enter the Void (2010) - Rated 02 Jan 2024
90 49% Irreversible (2002) - Rated 02 Jan 2024
90 49% The Piano Teacher (2001) - Rated 02 Jan 2024
91 68% Wristcutters: A Love Story (2007) - Rated 02 Jan 2024
90 49% The Dark House (2009) - Rated 02 Jan 2024
91 68% Run Lola Run (1998) - Rated 02 Jan 2024
90 49% Submarino (2010) - Rated 02 Jan 2024