Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ihujFj

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Sep 29, 2018

more Recent Ratings
90 92% Sorry to Bother You (2018) - Sep 29, 2018
60 32% Free Willy (1993) - Sep 29, 2018
85 78% Apocalypse Now Redux (2001) - Sep 29, 2018
70 53% One Hour Photo (2002) - Sep 29, 2018
30 10% The Italian Job (2003) - Sep 29, 2018
25 3% The Lobster (2015) - Sep 29, 2018
60 32% Captain America: Civil War (2016) - Sep 29, 2018
50 17% The Hot Chick (2002) - Sep 29, 2018
60 32% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Sep 29, 2018
75 60% Prometheus (2012) - Sep 29, 2018