Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
iiKCyc

Flick Fan - 42 Film Ratings

Member Since: Jan 21, 2019

more Recent Ratings
70 5% American Hustle (2013) - Jan 21, 2019
85 36% Big Fish (2003) - Jan 21, 2019
85 36% The Untouchables (1987) - Jan 21, 2019
90 65% The Big Lebowski (1998) - Jan 21, 2019
88 50% Dallas Buyers Club (2013) - Jan 21, 2019
93 79% Once Upon a Time in America (1984) - Jan 21, 2019
95 88% The Deer Hunter (1978) - Jan 21, 2019
95 88% Goodfellas (1990) - Jan 21, 2019
95 88% Paths of Glory (1957) - Jan 21, 2019
95 88% Band of Brothers (2001) - Jan 21, 2019