iislucas

iislucas
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 31% Inception (2010) - Rated 01 Feb 2018
80 93% Phantom Thread (2017) - Rated 01 Feb 2018
75 54% Clerks (1994) - Rated 01 Feb 2018
75 54% Mulholland Drive (2001) - Rated 01 Feb 2018
73 39% An American Werewolf in London (1981) - Rated 01 Feb 2018
30 2% Kung Fu Panda (2008) - Rated 01 Feb 2018
78 79% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 01 Feb 2018
78 79% Life of Brian (1979) - Rated 01 Feb 2018
78 79% American Beauty (1999) - Rated 01 Feb 2018
78 79% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 01 Feb 2018