Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ik0X6f

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 11, 2018

more Recent Ratings
46 25% Insidious (2010) - May 11, 2018
59 35% Ghost Ship (2002) - May 11, 2018
93 95% Coraline (2009) - May 11, 2018
85 65% Into the Wild (2007) - May 11, 2018
10% Twilight (2008) - May 11, 2018
70 45% The Breakfast Club (1985) - May 11, 2018
80 55% The Illusionist (2006) - May 11, 2018
90 80% Irreversible (2002) - May 11, 2018
10% Meet Joe Black (1998) - May 11, 2018
90 80% The Matrix Reloaded (2003) - May 11, 2018