Ikarus

ikarus
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 09 May 2020
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 69% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 11 May 2020
93 80% The Favourite (2018) - Rated 11 May 2020
97 91% The Lobster (2015) - Rated 11 May 2020
95 85% Alps (2011) - Rated 11 May 2020
100 98% Dogtooth (2009) - Rated 11 May 2020
99 94% Hereditary (2018) - Rated 11 May 2020
99 94% The Witch (2016) - Rated 11 May 2020
91 75% Fight Club (1999) - Rated 11 May 2020
100 98% Akira (1988) - Rated 11 May 2020
79 37% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 11 May 2020